Bugün 1 kişi görüntüledi
4916 görüntülenme
Tehlikeli
21 yorum
Yorum yapın!
Çağrı Merkezi • Türkiye
Tehlikeli (21)
% 100
Güvenli (0)
% 0
Belirsiz (0)
% 0
08504840241 telefon numarası kime ait?

08504840241 telefon numarası kime ait?

08504840241 numarası neden arıyor? Sizi arayan 0850 484 02 41 numara kime ait? +90 850 484 02 41 kimin veya hangi firmaya ait merak ediyor musunuz? Bu telefon numarasının okunuşu sıfır - sekiz yüz elli - dört yüz seksen dört - iki - kırk bir şeklindedir. +908504840241 Çağrı Merkezi numarası olan bu numara hakkında yorumları inceleyin ve sizi neden aradığı hakkında bilgi sahibi olun.

0(850) 484 02 41 numarası bugün 1 toplamda 4916 kişi tarafından sorgulandı.

Bu telefon numarası 21 yorum ve 5 üzerinden 1 yıldız almıştır. Bu sonuca göre Tehlikeli olarak kaydedilmiştir.

Güncel sorgulama tarihi ( )

Numaraya Ait Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu hakaret etmeden, kişisel bilgi paylaşmadan tüm detaylarıyla aktarın. *

Numaraya Ait Yorumlar

 • Tehlikeli

  adına arayıp d smart paketi satıyorlar... tarifenin yarı fiyatı kampanyası diyerek... Dolandırıcı...

 • Tehlikeli

  Rahatsız ediyor kim olduğunu bilmiyorum

 • Tehlikeli

  Bunlara dur diyecek kimse yokmu arkadaş siber polis ne yapıyor yeter artık her gün aranıyoruz

 • Tehlikeli
  Dolandırıcılık

  Dolandırıcılar. Türk Telekom Taahhaüt süreniz sona erdi diyerek konuya giriş yaptılar. Hemen sonrasında tarih ve fiyat bilgisi istedim şaibeli cevaplar verdiler. Sonrasında bilgilerimi kontrol edebilmek için şifre göndereceğim dediler ve gönderdikleri şifre 9520'den gelen bana özel olan şifre kimseyle paylaşılmaması gerekiyor. Polise nasıl şikayetçi olurum bilmiyorum ama gerçekten çok sinir bozucu. Sakın itibar etmeyin ve açmayın.

 • Tehlikeli

  dolandırıcılar dikkat

 • Tehlikeli

  Kesinlikle tehlikeli bir numara, istedikleri bilgileri vermeyince küfür edip kapatıyorlar..

 • Tehlikeli

  kesinlikle dolandırıcı sakın itibar etmeyin

 • Tehlikeli

  Kesinlikle tehlikeli numara inanmayın internet aboneliğirizez bu gün sona eriyor d smart ile türk telekom ortak kampanyası var aynı fiyat üzerinden devam ediyorsunuz yalnız d smart ücretini gönderdiğimiz linkten kredi kartınız ile yapa caksınız peşin ödediğiniz için 24 aylık 750tl ödüyorsunuz dedi işlem için link gönderdi linkten para ödeme sayfası açıldı sonra ben her hangi bir bilgi girmeden telefonu kapattım 4441444 ten türk telekom müşteri hizmetlerini aradım +908504840241 bu namaranın kendileri ile hiç bir alakasının olmadığını ve benim taahhüdümün bu gün değil 2024 ocok ayına kadar devam ettiğini söyedi. Aynı tel no beni 2 defa da aradı ben cevap vermeden kapattım. Dikkat edin dolandırılmayın hayırlı günler.

 • Tehlikeli

  aman dikkat dolandırıcı

 • Tehlikeli

  Türk telekom adına arayip suratıma esneyen, yarın hat taahhüdümun bittiğini söyleyen dolandırıcı. Hayır bitmiyor, kontrol edin dediğimde suratıma telefonu kapattı. Dikkat !

 • Tehlikeli

  Sabahın köründe aradılar uykulu olduğumdan numaraya dikkat etmemiştim, müşteri hizmetlerine bağlıyorum sesinden sonra bi kadın kurumsal olmayan bir konuşma tarzıyla telekomdan arıyorum internet kampanyanız bitti gibi bir cümle kullanınca zaten taahhüt yerine kampanya kelimesi kullanmasından anladım dolandırıcılık olduğunu. “-Hayır Bitmedi” dediğimde yüzüme kapattı. Engelledim ama bitmiyorlar ki

 • Tehlikeli

  0 (850) 484 02 41 Numara da bu

 • Tehlikeli

  Bunlar kelime oyunu yapıyor Örn: ttnt alt yapısı derken kelimeleri yutup ttnt i vurguluyor kelime cambazlığına gerek yok firma iseniz bişeyi istemiyor sak yüzümüze şaaak diye kapatmaya da gerek yok

 • Tehlikeli

  Bu numara sabahtan beri arıyor. 2-3 defa açtım hiç ses vermedim 5-6 saniye sonra otomatik kapandı. 4. defa aradılar biraz bekledikten sonra alo dedim. Sonra bant kaydı "sizi müşteri temsilcisine aktarıyorum lütfen bekleyin" dedi. Diğer yorumlardaki gibi dolandırıcılar tabi.. Şunu fark ettim ki alo, buyurun gibi kelimelere duyarlı bir sistem kurmuşlar. Siz hiç ses çıkartmazsanız 5-6 saniye sonra kendi kendine kapanıyor. Alo derseniz sizi hemen müşteri temsilcisine bağlıyorlar. Yani oltaya geliyorsunuz..

 • Tehlikeli

  dümeni anlayınca hemen suratıma kapattılar

Diğer Yorumlar