Bugün 1 kişi görüntüledi
1430 görüntülenme
Tehlikeli
4 yorum
Yorum yapın!
Çağrı Merkezi • Türkiye
Tehlikeli (4)
% 100
Güvenli (0)
% 0
Belirsiz (0)
% 0
08505504060 telefon numarası kime ait?

08505504060 telefon numarası kime ait?

08505504060 numarası neden arıyor? Sizi arayan 0850 550 40 60 numara kime ait? +90 850 550 40 60 kimin veya hangi firmaya ait merak ediyor musunuz? Bu telefon numarasının okunuşu sıfır - sekiz yüz elli - beş yüz elli - kırk - altmış şeklindedir. +908505504060 Çağrı Merkezi numarası olan bu numara hakkında yorumları inceleyin ve sizi neden aradığı hakkında bilgi sahibi olun.

0(850) 550 40 60 numarası bugün 1 toplamda 1430 kişi tarafından sorgulandı.

Bu telefon numarası 4 yorum ve 5 üzerinden 1 yıldız almıştır. Bu sonuca göre Tehlikeli olarak kaydedilmiştir.

Güncel sorgulama tarihi ( )

Numaraya Ait Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu hakaret etmeden, kişisel bilgi paylaşmadan tüm detaylarıyla aktarın. *

Numaraya Ait Yorumlar

 • Tehlikeli

  Bu mesaj banada geldi tıcaretle alakam yok e fatura oluşturulmuştur dıyor mılleti dolandırmak için lınk gonderıyorlar galıba viruslu tıklandığında telefonum 10 dakka kendine gelmedi kendi kendine bi yerlere basdı zor durdurdum banka hesaplarımı kpntrol ettım tıklamayın odenmeyen borc yazıyor altında yüklüce bi meblağ var hoç bir sorumluluk almıyorum dogal olarak numara tehlıkeli 👎

 • Tehlikeli

  Ne cevap verin nede verilen link i açmaya kalkın. sahtekarlar....Umarım fenomenlere yaptıkları gibi sizlerin de gerekli cezaları almanızı sağlarlar.

 • Tehlikeli

  Faturanız oluşturulmuştur. trkisa.app diye bir addrese link veriyor. Üzerine tıkladığınızda web sayfası açmaya çalışıyor fakat bu isimde bir web sayfası kayıt bile edilmemiş. Fiyat düşüklüğünden daha önce hiç tescil edilmemiş bile duruyor. Ayrıca com uzantısınıda kontrol ettim. Bu site de alan adı kaydı 24 Ekim 2023 de yenilenmemiş ve bir yere ulaşmıyor. 25 Kasıma kadar yenilenebilir duruyor yani mevcut olarak burasıda ölü. Numarayı 2 gün geri aramayı denediğimde otomatik düşmekte. Hiç bir ticari faaliyette kullanmadığım telefonuma gelmesi ve içeriğini diğer kanallardan da teyit edemediğimden ya bir ön deneme çalışması yada gerçekte havadan fatura kesip milleti borçlu çıkarma çabası. Ama hiç bir şekilde faturaya erişemedikten sonra red bile edememek ve doğruluğunu teyit edilemeyen bir mesajın müşteriye beyan ettik tarafındaki eksiklik kanaatimce geçersiz kılmakta.

  • Cevap

   Bu bağlantıya tıklamanızı takiben işlevsiz sayfa size herhangi bir risk olarak görünmeyebilir. Ancak siz sayfa açılmadı der iken ve bir şey görüntüleyemez iken o sayfaya dair kodlar da telefonunuza indiriliyor. Telefonunuz yüklü değilse bir kötü amaçlı yazılım koruma uygulaması indirip bir güvenlik taraması yapmanızı öneririm. Herhangi bir şüpheli kod/ yazılım, solucan, vb. varsa tespit edebilir. Bu gibi mesajları da bağlantıya tıklamadan silmenizi ve numarayı engellemenizi öneririm.

  • Cevap

   Tüm bunların sorumlusu; normal çalışan ancak tarafımızla ilişiği kesilmiş hatta bugüne kadar hiç kullanılmamış operatörlerin sürekli vede ısrarlı aramalarından kaynaklı olduğuna inanıyorum. Çünkü belirlenmiş bu numaraların; önüne yada arkasına ilave bir numara ile bu durumu kendilerine fırsat bilen sahtekarlarca aranılarak hatta sms ile sahte ling lere yönlendirmektedirler. Umarım İçişleri bakanı ile iletişim başkanlığı ortak bir operasyonla bunlarında önüne geçer.

 • Tehlikeli

  e faturanız olusturulmustur. Seklinde msj göndermiş nereden olduguna dair bir bilgi yok